Dovoli si biti čudna
Prejle me je nagovoril odličen video o ČUDNOSTI- NORMALNOSTI in me povabil v razmišljanje…
JP Sears pravi: »Najhujša bolezen naših časov je biti »NORMALEN«
»Pomislite, nekdo, ki ga občudujete, je zagotovo vsaj v nečem čuden. Saj ga v množici sicer sploh ne bi opazili.«
Družba, starši, okolica pa nas in predvsem naše otroke ves čas nagovarja k normalnosti. K normalnosti, ki jo je določila neka večina, ki si nikoli ni upala biti to kar je, ki si ni upala rizkirati posmeha, zavračanja, čudnih in neodobravajočih pogledov. (več …)